Namams

Saulės elektrinės iki 30kW įrengimo procedūra:

Paraiška

Paraiška

Jūs turite prisijungti prie ESO savitarnos ir užpildyti paraišką prisijungimo sąlygoms.

Pasiūlymas

Pasiūlymas

Kai Jūs užpildysite Pasiūlymo formą, atsiųsime elektrinės kainos pasiūlymą bei preliminarų energijos kiekį, kurį planuojama pagaminti.

Įrengimas

Įrengimas

Mes pasirūpinsime visa įranga – saulės moduliais, inverteriais bei reikalingomis montavimo konstrukcijomis. Kokybiškai ir pilnai įrengime saulės elektrinę.

Atestuoto rangovo deklaracija

Atestuoto rangovo deklaracija

Kai įrengsime saulės elektrinę, išduosime Jums deklaraciją, kurioje nurodoma, jog darbai yra kokybiškai atlikti. Jums taip pat išduosime dokumentus elektrinės prijungimui.

ES parama

ES parama

Išduosime reikalingus dokumentus ir Jūs galėsite pretenduoti į ES paramą. Tai padės dalinai kompensuoti saulės elektrinių įrangos kaštus.

Nauda

Nauda

Elektrinė veikia, gamina Jums elektros energiją, o Jūs taupote!

Montavimo galimybės

Ant šlaitinio stogo

Ant šlaitinio stogo

Tai yra viena dažniausių saulės elektrinės įrengimo opcijų.
Saulės moduliai montuojami ant šlaitinio namo stogo. Pagal specialią metodiką parinksime, koks saulės modulių išdėstymas pagamintų Jums didžiausią energijos kiekį.
Vidutiniškai 1 kW galios saulės moduliams sumontuoti reikia 6 m² stogo ploto.

Ant plokščio namo stogo

Ant plokščio namo stogo

Montuojant saulės elektrinę ant plokščio stogo, sąlyginai reikia daugiau ploto, kadangi moduliai būna pakelti tam tikru kampu ir tarp eilių reikalingi tarpai tam, kad būtų išvengta šešėliavimo.

Ant namo fasado

Ant namo fasado

Jūs galite įsirengti saulės elektrinę tiesiog ant namo fasado. Tai modernus būdas, padėsiantis apsaugoti pastato sieną nuo atmosferinių pokyčių ir, tuo pat metu, turėti naudą gaminant elektros energiją.

Ant žemės

Ant žemės

Šio tipo elektrinės montuojamos ant žemės, parenkant tam tinkamas konstrukcijas. Konstrukcijų tipai gali būti įvairūs. Jos gali būti kalamos arba gręžiamos specialiais žemės varžtais (cinkuoto metalo arba aliuminio profilio).

Hibridinės sistemos su akumuliatoriais (energijos kaupikliais)

Hibridinės sistemos su akumuliatoriais (energijos kaupikliais)

Skirtos sukaupti dienos metu pagamintą elektros energiją iš saulės elektrinės ir perduoti į vidinį namų tinklą naktį. Tokiu būdu sutaupomas mokestis už pasinaudojimą tinklais (mokestis už pateiktą pasaugoti perteklinę saulės energiją į tinklus ir susigrąžintą iš tinklų elektros energiją ). Dingus elektros tiekimui iš tinklų, sistema gali dirbti kaip autonominė ir aprūpinti namus elektros tiekimu tam tikrą laiką. 

Gaukite pasiūlymą